Gyllix & Co AB

Besöksadress:
Kantyxegatan 25B
213 76 Malmö

Mail: kundtjanst@gyllix.com
Växel: 040-23 69 70

Organisationsnummer: 556966-8634

Företagsledning

 

VD

Peder Gyllix
Mail: peder@gyllix.com
Kontor: 040-23 69 70
Direkt: 0731-81 62 15

Företagsledning

 

 

 

 

 

vVD

Stefan Wickenberg
Mail: stefan@gyllix.com
Kontor: 040-23 69 70
Direkt: 0735-29 10 20

Försäljning

 

 

 

 

 

 

Försäljningsansvarig

Christopher Frebelius
Mail: christopher@gyllix.com
Kontor: 040-23 69 74
Direkt: 0720-04 62 16

Ekonomi och administration

 

 

 

 

 

 

Ekonomiansvarig

Isak Logo
Mail: ekonomi@gyllix.com
Kontor: 040-23 69 70

Arbetsledning

 

 

 

 

 

 

 

Arbetsledare

Per Sundberg
Mail: per@gyllix.com
Kontor: 040-23 69 70
Direkt: 0707-66 26 66

Arbetsledning

 

 

 

 

 

 

 

Arbetsledare

Dimitar Atanasov
Mail: mitko@gyllix.com
Kontor: 040-23 69 70
Direkt: 0704-81 93 77

Kalkyler / planering

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalkylansvarig

Anki Widerström
Mail: anki@gyllix.com
Kontor: 040-23 69 70
Direkt: 0707-90 45 00

Kom gärna och besök oss på vårt kontor!

Abonnemang på utvändig fönsterputs – prislista

 


10 anledningar att anlita oss:
1) Noggranna medarbetare
2) Konkurrenskraftiga priser
3) Garanti på utfört arbete
4) Vi håller utlovade tider
5) Auktoriserat Serviceföretag
6) Medlemsföretag i R-företagen
7) Medlemsföretag i Svenskt Näringsliv
8) Kollektivavtal genom Almega
9) Kvalitets- och miljöcertifierade enligt Svensk Standard ISO 9001:2015 och 14001:2015
10) Utbildade för höghöjdsarbeten med repteknik