Gyllix & Co AB

Besöksadress:
Kantyxegatan 25B
213 76 Malmö

Mail: kundtjanst@gyllix.com
Växel: 040-23 69 70

Organisationsnummer: 556966-8634

Bankgiro: 717-3115

Medarbetare

VD

Peder Gyllix

Mail: peder@gyllix.com
Kontor: 040-23 69 70
Direkt: 0731-81 62 15

vVD

Stefan Wickenberg

Mail: stefan@gyllix.com
Kontor: 040-23 69 70
Direkt: 0735-29 10 20

Försäljningsansvarig

Christopher Frebelius

Mail: christopher@gyllix.com
Kontor: 040-23 69 74
Direkt: 0720-04 62 16

 

Rope Access

Operativ chef – Repteknik Sverige AB

Philip Ekström

Mail: philip@repteknik.com
Direkt: 010-600 645

Arbetsledare

Dimitar Atanasov

Mail: mitko@gyllix.com
Kontor: 040-23 69 70
Direkt: 0704-81 93 77

Kalkylansvarig

Anki Widerström

Mail: anki@gyllix.com
Kontor: 040-23 69 70
Direkt: 0707-90 45 00

Arbetsledare

Anneli Johansson

Mail: anneli@gyllix.com
Direkt: 0707-66 26 66

Kom gärna och besök oss på vårt kontor!

Boka fönsterputsning eller lokalvård

Vill du boka fönsterputsning åt dig själv eller ditt företag? Eller letar ni ny städfirma till er lokal? Klicka på knappen nedan för att komma till vårt formulär för offerförfrågan.

10 anledningar att anlita oss:

  1. Noggranna medarbetare
  2. Konkurrenskraftiga priser
  3. Garanti på utfört arbete
  4. Vi håller utlovade tider
  5. Auktoriserat Serviceföretag
  6. Medlemsföretag i R-företagen
  7. Medlemsföretag i Svenskt Näringsliv
  8. Kollektivavtal genom Almega
  9. Kvalitets- och miljöcertifierade enligt Svensk Standard ISO 9001:2015 och 14001:2015
  10. Utbildade för höghöjdsarbeten med repteknik