Gyllix & Co AB

Besöksadress:
Kantyxegatan 25B
213 76 Malmö

Mail: info@gyllix.com
Växel: 040-23 69 70

Ansvarig – fönsterputsning

Peder Gyllix
Mail: peder@gyllix.com
Kontor: 040-23 69 70
Direkt: 0731-81 62 15

 

Försäljning

Christopher Frebelius
Mail: christopher@gyllix.com
Kontor: 040-23 69 74
Direkt: 0720-04 62 16

 

Kundtjänst och bokning

Alexander Olin
Mail: alexander@gyllix.com
Växel: 0704-819377

Ekonomi

Mikaela Jieboldt
Ekonomiärenden: ekonomi@gyllix.com
Kontor: 040-23 69 70

Organisationsnummer: 556966-8634

 Ansvarig – lokalvård och företagssupport

Stefan Wickenberg
Mail: stefan@gyllix.com
Kontor: 040-23 69 70
Direkt: 0735-29 10 20

 

Arbetsledare – fönsterputs och reparbete

Magnus Cederberg
Mail: magnus@gyllix.com
Kontor: 040-23 69 70

 

Vår mission:
Att skapa en bättre vardag för våra kunder!


10 anledningar att anlita oss:
1) Noggranna medarbetare
2) Konkurrenskraftiga priser
3) Garanti på utfört arbete
4) Vi håller utlovade tider
5) Auktoriserat Serviceföretag
6) Medlemsföretag i R-företagen
7) Medlemsföretag i Svenskt Näringsliv
8) Kollektivavtal genom Almega
9) Kvalitets- och miljöcertifierade enligt Svensk Standard ISO 9001:2015 och 14001:2015
10) Utbildade för höghöjdsarbeten med repteknik


Privatperson:

Boka via kundtjänst eller kontakta oss via mail.

Tel: 040-23 69 70
E-post: info@gyllix.com 


Företag:

Vi lämnar kostnadsfria offerter. Välkommen att kontakta oss.

Tel: 040-23 69 74
E-post: christopher@gyllix.com