Gyllix & Co AB

Besöksadress:
Kantyxegatan 25B
213 76 Malmö

Mail: kundtjanst@gyllix.com
Växel: 040-23 69 70

Ansvarig – fönsterputsning

Peder Gyllix
Mail: peder@gyllix.com
Kontor: 040-23 69 70
Direkt: 0731-81 62 15

Ansvarig – lokalvård

 

Stefan Wickenberg
Mail: stefan@gyllix.com
Kontor: 040-23 69 70
Direkt: 0735-29 10 20

Försäljning

Christopher Frebelius
Mail: christopher@gyllix.com
Kontor: 040-23 69 74
Direkt: 0720-04 62 16

Arbetsledare – fönsterputs och reparbete

Magnus Cederberg
Mail: magnus@gyllix.com
Kontor: 040-23 69 70

Ekonomi

Mikaela Jieboldt
Ekonomiärenden: ekonomi@gyllix.com
Kontor: 040-23 69 70

Organisationsnummer: 556966-8634

Kalkylerare / planerare

 

 

 

 

 

 

 

 

Anki Widerström
Mail: anki@gyllix.com
Kontor: 040-23 69 70

Kom gärna och besök oss på vårt kontor!

Prislista på abonnemang

Du tjänar minst 616kr per år på att välja oss jämfört med konkurrent. Och vi erbjuder även invändig putsning med korta väntetider. Jämför gärna – vi tål att jämföras!


10 anledningar att anlita oss:
1) Noggranna medarbetare
2) Konkurrenskraftiga priser
3) Garanti på utfört arbete
4) Vi håller utlovade tider
5) Auktoriserat Serviceföretag
6) Medlemsföretag i R-företagen
7) Medlemsföretag i Svenskt Näringsliv
8) Kollektivavtal genom Almega
9) Kvalitets- och miljöcertifierade enligt Svensk Standard ISO 9001:2015 och 14001:2015
10) Utbildade för höghöjdsarbeten med repteknik


Privatperson:

Boka via kundtjänst eller kontakta oss via mail.

Tel: 040-23 69 70
E-post: kundtjanst@gyllix.com 


Företag:

Vi lämnar kostnadsfria offerter. Välkommen att kontakta oss.

Tel: 040-23 69 74
E-post: christopher@gyllix.com